PL22STCRG110
Carlo Gavazzi Inc.
Producto No:
PL22STCRG110
Fabricante:
Carlo Gavazzi Inc.
Descripción:
LED PANEL IND GRN/RED 110V IP65
En stock : 25
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Transparency -
Ingress Protection IP65
Termination Style -
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.866" (22.00mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color Green, Red
Ratings AC/DC
Lens Style Round with Flat Top
Series PL
Type LED
Voltage 110V
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Box
Panel Cutout Shape Round
Current 18mA
Lens Size 29.00mm Dia