PLA600F-24-G
Cosel USA, Inc.
Producto No:
PLA600F-24-G
Fabricante:
Cosel USA, Inc.
Descripción:
AC/DC CONVERTER 24V
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.46" L x 4.72" W x 2.40" H (214.9mm x 119.9mm x 61.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 25 A
Series PLA (600W)
Type Enclosed
Efficiency 88%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC