PLC-050S045D
Qualtek
Producto No:
PLC-050S045D
Fabricante:
Qualtek
Descripción:
LED DRIVER CC AC/DC 37-110V
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -35°C ~ 70°C
Voltage - Input (Max) 305VAC
Termination Style Wire Leads
Voltage - Isolation 2 kV
Approval Agency cULus
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 7.83" L x 1.67" W x 1.34" H (199.0mm x 42.5mm x 34.0mm)
Product Status Obsolete
Weight -
Current - Output (Max) 450mA
Ratings IP67
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 90VAC
Series PLC-050 D (50W)
Power (Watts) 50 W
Type Constant Current
Efficiency 88%
Voltage - Output 37 ~ 110V