PLT2.5I-C0
Panduit Corp
Producto No:
PLT2.5I-C0
Fabricante:
Panduit Corp
Descripción:
CBL TIE LOCKING BLACK 40LBS 9.7"
En stock : 600
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 100
Guía del usuario
Tensile Strength 40 lbs (18.14 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Black
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Series PAN-TY® PLT
Wire/Cable Tie Type Standard, Locking
Shelf Life Start -
Mfr Panduit Corp
Features Weather Resistant
Shelf Life -
Length - Actual 0.808' (246.38mm, 9.70")
Package Bulk
Width 0.145" (3.68mm)
Length - Approximate 9.75"
Bundle Diameter 2.50" (63.50mm)