PM-35A-200V
Texmate
Producto No:
PM-35A-200V
Fabricante:
Texmate
Descripción:
200V DIFFERENTIAL DCV METER, 5V
En stock : 50
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 60°C
Display Characters - Height 0.560" (14.22mm)
Termination Style Card Edge
Panel Cutout Dimensions Rectangular - 64.77mm x 24.64mm
Number of Characters Per Row 3.5
Measuring Type Voltage
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Series PM
Type Voltmeter
Display Type LED
Measuring Range 0 ~ 200VDC
Voltage - Supply 4.5 ~ 5.5VDC