PM3604-25-RC
Bourns Inc.
Producto No:
PM3604-25-RC
Descripción:
INDUCT ARRAY 2 COIL 25UH SMD
En stock : 61
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
DC Resistance (DCR) - Parallel 54mOhm Max
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Tolerance ±20%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.550" L x 0.452" W (13.97mm x 11.48mm)
Product Status Active
Number of Coils 2
DC Resistance (DCR) - Series 220mOhm Max
Inductance - Connected In Series 100 µH
Package / Case Nonstandard
Current Rating - Series 960 mA
Current Rating - Parallel 1.91 A
Mfr Bourns Inc.
Height 0.265" (6.73mm)
Package Tape & Reel (TR)
Inductance - Connected In Parallel 25 µH