PMD2407PKB4-A.(2).GN
Sunon Fans
Producto No:
PMD2407PKB4-A.(2).GN
Descripción:
FAN AXIAL 70X20MM 24VDC WIRE
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 24VDC
Product Status Active
Features Auto Restart
Width 20.00mm
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Square - 70mm L x 70mm H