Hogar / DC Brushless Fans (BLDC) / PMD4807PTB2-A.(2).U.GN
minImg
PMD4807PTB2-A.(2).U.GN
Sunon Fans
Producto No:
PMD4807PTB2-A.(2).U.GN
Descripción:
FAN AXIAL 70X25MM 48VDC WIRE
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 48VDC
Product Status Obsolete
Features Auto Restart
Width 25.00mm
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Square - 70mm L x 70mm H