PMK150S-48
Astrodyne TDI
Producto No:
PMK150S-48
Fabricante:
Astrodyne TDI
Descripción:
AC/DC CONVERTER 48V 154W
En stock : 14
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4.242 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency cURus
Voltage - Output 1 48V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 3.2 A
Series PMK150 (150W)
Power (Watts) 154W
Type Open Frame
Efficiency -
Standard Number 60950-1
Mfr Astrodyne TDI
Features Adjustable Output, PFC, Universal Input
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC