PMMK150D-DD
Astrodyne TDI
Producto No:
PMMK150D-DD
Fabricante:
Astrodyne TDI
Descripción:
150W Dual Output Medical Grade E
Guía del usuario
DC Voltage - Input (Max) -
Product Status Active
Current - Output (Max) 7A, 1.5A
AC Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min) -
Efficiency 75%
Mfr Astrodyne TDI
Features Adjustable Output, PFC, Universal Input
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C (With Derating)
Input Type AC
Applications Medical
Voltage - Output 2 48V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 5.656 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CB, CE, cURus, UL
Voltage - Output 1 12V
Number of Outputs 2
Series PMMK150U (150W)
Power (Watts) 156W