POE36D-1AT
Phihong USA
Producto No:
POE36D-1AT
Fabricante:
Phihong USA
Descripción:
POE INJECTOR 33.6W 56V DESKTOP
En stock : 50
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 50°C
Compliance IEEE802.3at
Output Connector RJ45 (Data, Power)
Approval Agency CE
Current - Output 600 mA
Input Connector Terminal Block (Power), RJ45 (Data)
Mounting Type Desktop
Size / Dimension 5.51" L x 2.55" W x 1.42" H (140.0mm x 65.0mm x 36.0mm)
Product Status Active
Weight 0.441 lb (200.03 g)
Series POE36x
Type Midspan Injector
Number of Ports 1
Data Rate 10/100/1000 Mbps
Efficiency 80%
Note AC Power Cord Sold Separately
Voltage - Output 56V
Mfr Phihong USA
Features OCP, OVP, SCP
Package Box
Power (Watts) - Per Port 33.6W
Voltage - Input 36 ~ 72V