PPL24E-120
Phihong USA
Producto No:
PPL24E-120
Fabricante:
Phihong USA
Descripción:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency IEC
Input Connector CEE 7/16
Size / Dimension 2.83" L x 1.34" W x 3.54" H (72.0mm x 34.0mm x 90.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
Series PPL24E (24W)
Power (Watts) 24 W
No Load Power Consumption 75mW (Max)
Region Utilized Europe
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 12V
Mfr Phihong USA
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC