PR02000201209JA100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
PR02000201209JA100
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 12 OHM 5% 2W AXIAL
En stock : 12653
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.154" Dia x 0.394" L (3.90mm x 10.00mm)
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 12 Ohms
Series PR02
Power (Watts) 2W