PS100-2B1AR10K
TT Electronics/BI
Producto No:
PS100-2B1AR10K
Fabricante:
TT Electronics/BI
Descripción:
SLIDE POT 10K OHM 0.125W TOP
En stock : 108
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Fader Type Dual
Tolerance ±20%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Rectangular - 5.039" L x 0.630" W x 0.315" H (128.00mm x 16.00mm x 8.00mm)
Product Status Active
Resistance 10 kOhms
Series PS100
Power (Watts) 0.125W, 1/8W
Travel Range 100mm