PS100-2B1BR1MEG
TT Electronics/BI
Producto No:
PS100-2B1BR1MEG
Fabricante:
TT Electronics/BI
Descripción:
SLIDE POT 1M OHM 0.25W TOP 100MM
Guía del usuario
Fader Type Dual
Tolerance ±20%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Rectangular - 5.039" L x 0.630" W x 0.315" H (128.00mm x 16.00mm x 8.00mm)
Product Status Active
Resistance 1 MOhms
Series PS100
Power (Watts) 0.25W, 1/4W
Travel Range 100mm