PS20M-0MC4FBR10K
TT Electronics/BI
Producto No:
PS20M-0MC4FBR10K
Fabricante:
TT Electronics/BI
Descripción:
SLIDE POT 10K OHM 0.05W TOP 20MM
Guía del usuario
Fader Type Dual
Tolerance ±20%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Rectangular - 1.378" L x 0.354" W x 0.276" H (35.00mm x 9.00mm x 7.00mm)
Product Status Active
Resistance 10 kOhms
Series PSxxM
Power (Watts) 0.05W, 1/20W
Travel Range 20mm