PS30-10PC1BR100K
TT Electronics/BI
Producto No:
PS30-10PC1BR100K
Fabricante:
TT Electronics/BI
Descripción:
SLIDE POT 100K OHM 0.2W TOP 30MM
Guía del usuario
Fader Type Standard
Tolerance ±20%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Rectangular - 1.772" L x 0.354" W x 0.256" H (45.00mm x 9.00mm x 6.50mm)
Product Status Active
Resistance 100 kOhms
Series PSxx
Power (Watts) 0.2W, 1/5W
Travel Range 30mm