PS45M-0MC2AR1K
TT Electronics/BI
Producto No:
PS45M-0MC2AR1K
Fabricante:
TT Electronics/BI
Descripción:
SLIDE POT 1K OHM 0.125W TOP 45MM
Guía del usuario
Fader Type Dual
Tolerance ±20%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Rectangular - 2.362" L x 0.354" W x 0.276" H (60.00mm x 9.00mm x 7.00mm)
Product Status Active
Resistance 1 kOhms
Series PSxxM
Power (Watts) 0.125W, 1/8W
Travel Range 45mm