PS45M-1MD2LR10K
TT Electronics/BI
Producto No:
PS45M-1MD2LR10K
Fabricante:
TT Electronics/BI
Descripción:
SLIDE POT 10KOHM 0.125W TOP 45MM
Guía del usuario
Fader Type Dual
Tolerance ±20%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Rectangular - 2.362" L x 0.354" W x 0.276" H (60.00mm x 9.00mm x 7.00mm)
Product Status Active
Resistance 10 kOhms
Series PSxxM
Power (Watts) 0.125W, 1/8W
Travel Range 45mm