PSM01-081A-103B2
Bourns Inc.
Producto No:
PSM01-081A-103B2
Fabricante:
Bourns Inc.
Descripción:
SLIDE POT 10K OHM 0.5W TOP 100MM
En stock : 453
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Fader Type Motor
Tolerance ±20%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Rectangular - 5.984" L x 0.512" W x 1.378" H (152.00mm x 13.00mm x 35.00mm)
Product Status Active
Resistance 10 kOhms
Series Pro Audio PSM
Power (Watts) 0.5W, 1/2W
Travel Range 100mm