PT100-1260
API Delevan Inc.
Producto No:
PT100-1260
Fabricante:
API Delevan Inc.
Descripción:
FIXED IND 100UH 7.8A 35 MOHM TH
Guía del usuario
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 7.8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.260" Dia x 0.600" W (32.00mm x 15.24mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 35mOhm Max
Inductance 100 µH