PT150-2050HM
API Delevan Inc.
Producto No:
PT150-2050HM
Fabricante:
API Delevan Inc.
Descripción:
FIXED IND 150UH 12.3A 40 MOHM TH
Guía del usuario
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.920" (23.37mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 12.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.050" Dia (52.07mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 40mOhm Max
Inductance 150 µH