PUA01CD48500V
Carlo Gavazzi Inc.
Producto No:
PUA01CD48500V
Fabricante:
Carlo Gavazzi Inc.
Descripción:
24-48V VOLT LEVEL RELAY
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Trip Status Energized High
Output Type Relay
Delay Time -
Circuit SPDT (1 Form C)
Mounting Type Socketable
Product Status Active
Series PUA01
Type Current Sensing AC, Voltage Sensing AC/DC
Trip Range 2 ~ 500V AC/DC
Voltage - Supply 24 ~ 48VAC/DC
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Package Box
Contact Rating @ Voltage 8A @ 250VAC