PV150K4032T
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
PV150K4032T
Descripción:
VARISTOR 240V 1.2KA 2SMD JLEAD
En stock : 763
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 216 V
Capacitance @ Frequency 280 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 240 V
Varistor Voltage (Max) 264 V
Series PV
Energy 18.5J
Package / Case 2-SMD, J-Lead
Mfr Stackpole Electronics Inc
Maximum AC Volts 150 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 200 V