PV375USB
Tripp Lite
Producto No:
PV375USB
Fabricante:
Tripp Lite
Descripción:
INVERTER 12VDC 375W 2OUT
En stock : 9
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Connector - AC Output NEMA 5-15R
Remote Capability No
Size 5.96" L x 4.17" W x 2.36" H (151.4mm x 105.9mm x 59.9mm)
Connector - Voltage Input Battery Cables, Cigarette Lighter Plug
Power - Output Continuous 375 W
Power - Output Surge 750 W
Product Status Active
Series PowerVerter®
Type Inverter
AC Outlets 2
Voltage - Output 120VAC
Mfr Tripp Lite
Features USB Port(s)
Package Bulk
Voltage - Input 12VDC