PV95K4032R2
Bourns Inc.
Producto No:
PV95K4032R2
Fabricante:
Bourns Inc.
Descripción:
PV SERIES 95V 4032 PKG
En stock : 530
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 135 V
Capacitance @ Frequency 440 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 150 V
Varistor Voltage (Max) 165 V
Series PV
Energy 11J
Package / Case 2-SMD, J-Lead
Mfr Bourns Inc.
Maximum AC Volts 95 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 125 V