PVA100N6EQ
Banner Engineering Corporation
Producto No:
PVA100N6EQ
Descripción:
PVA SERIES: 100MM ARRAY - EMITTE
En stock : 16
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Ingress Protection NEMA 2, IP62
Response Time 20ms
Sensing Distance 78.740" (2m)
Output Configuration NPN
Sensing Method Through-Beam
Light Source Green LED
Product Status Active
Connection Method Cable with Connector
Series PVA
Voltage - Supply 12V ~ 30V
Mfr Banner Engineering Corporation
Cable Length 78.74" (2m)