E-Switch
Producto No:
PVK4S22B0SS-A11
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SWITCH SELECTOR DPDT 4A 24V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$20.007
$20.007
500
$17.147196
$8573.598
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Illumination Type, Color | LED, Red |
| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Number of Positions | 2 |
| Ingress Protection | IP40 |
| Termination Style | Solder Lug |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 19.00mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 2A (DC) |
| Approval Agency | - |
| Depth Behind Flange | 38.10mm |
| Circuit | DPDT |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Mechanical Life | - |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | PVK4 |
| Voltage Rating - DC | 24 V |
| Type | Standard |
| Switch Function | On-Mom |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mfr | E-Switch |
| Illumination | Illuminated |
| Features | - |
| Package | Box |