PVR3300NPBF
Infineon Technologies
Producto No:
PVR3300NPBF
Paquete:
16-DIP
Descripción:
SSR RELAY DPST-NO 165MA 0-300V
Guía del usuario
Load Current 165 mA
Termination Style PC Pin
Output Type AC, DC
Circuit DPST-NO (2 Form A) x 2
Voltage - Load 0 V ~ 300 V
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 16-DIP
Series PVR, HEXFET®
Package / Case 16-DIP (0.300", 7.62mm), 10 Leads
On-State Resistance (Max) 24 Ohms
Mfr Infineon Technologies
Package Tube
Voltage - Input 1.2VDC