PWCD-C19C20-20A-03F-BLK
Unirise USA
Producto No:
PWCD-C19C20-20A-03F-BLK
Fabricante:
Unirise USA
Descripción:
CORD C19 - C20 12AWG BLACK 3FT
En stock : 1603
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 105°C
1st Connector IEC 320-C19
Voltage Rating 250V
Color Black
Current Rating (Amps) 20A
2nd Connector IEC 320-C20
Shielding Unshielded
Product Status Active
Wire Gauge 12 AWG
Series -
Length 3.00' (914.4mm)