PWCD-C19C20-20A-03F-WHT
Unirise USA
Producto No:
PWCD-C19C20-20A-03F-WHT
Fabricante:
Unirise USA
Descripción:
POWER CORD C19-C20 WHITE 3FT
En stock : 175
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
1st Connector IEC 320-C19
Voltage Rating 250V
Color White
Current Rating (Amps) 20A
2nd Connector IEC 320-C20
Product Status Active
Wire Gauge 12 AWG
Series -
Length 3.00' (914.4mm)