PWR4413DR010J
Bourns Inc.
Producto No:
PWR4413DR010J
Fabricante:
Bourns Inc.
Descripción:
RES 0.01 OHM 5% 5W RADIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 325°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 1.024" (26.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.800" L x 0.157" W (20.32mm x 4.00mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Resistance 10 mOhms
Series PWR4413
Power (Watts) 5W