PYBE30-Q48-S5-U
CUI Inc.
Producto No:
PYBE30-Q48-S5-U
Descripción:
DC-DC ISOLATED, 30W, 18~75 VDC I
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 75V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.17" L x 2.06" W x 0.75" H (55.0mm x 52.3mm x 19.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 6A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 18V
Series PYBE30 (30W)
Power (Watts) 30W
Type Enclosed
Efficiency 87%