Hogar / Oscillators / PYETDCJANF-30.720000
minImg
PYETDCJANF-30.720000
Taitien
Producto No:
PYETDCJANF-30.720000
Fabricante:
Taitien
Descripción:
XTAL OSC XO 30.7200MHZ CMOS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 15µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 15mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series PY
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.8V ~ 3.3V
Output CMOS
Mfr Taitien
Base Resonator Crystal
Frequency 30.72 MHz