PYH200-72WS15
TDK-Lambda Americas Inc
Producto No:
PYH200-72WS15
Paquete:
Half Brick
Descripción:
DC DC CONVERTER 15V 200W
En stock : 12
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Voltage - Input (Max) 160V
Product Status Active
Supplier Device Package Half Brick
Current - Output (Max) 13.5A
Voltage - Input (Min) 14V
Package / Case Half Brick
Efficiency 89%
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Features Adjustable Output, Baseplate, Remote On/Off, Remote Sense
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial), Railway
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 4.2 kV
Approval Agency CE, UKCA
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Number of Outputs 1
Control Features Enable, Active High
Series PYH200 (200W)
Power (Watts) 203 W