QS30FF200
Banner Engineering Corporation
Producto No:
QS30FF200
Descripción:
PHOTO SEN FIXED 200MM BIPOLAR
En stock : 3
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Ingress Protection NEMA 6P, IP67
Response Time 2ms
Sensing Distance 7.874" (200mm)
Output Configuration NPN/PNP - Dark-ON/Light-ON
Sensing Method Background Suppression
Light Source Red (680nm)
Product Status Active
Connection Method Cable
Series QS30
Voltage - Supply 10V ~ 30V
Mfr Banner Engineering Corporation
Cable Length 78.74" (2m)