Radiall USA, Inc.
Producto No:
R125313120
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SMA / STRAIGHT BULKHEAD JACK FUL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$27.835
$27.835
10
$24.3732
$243.732
25
$23.31984
$582.996
50
$22.56744
$1128.372
100
$21.81523
$2181.523
250
$20.61158
$5152.895
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 335 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Radiall USA, Inc. |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | - |
| Cable Group | RG-316DS |
| Body Material | Stainless Steel |
| Connector Style | SMA |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Box |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Crimp |
| Frequency - Max | 12.4 GHz |
| Base Product Number | R12531 |