R414450000
Radiall USA, Inc.
Producto No:
R414450000
Fabricante:
Radiall USA, Inc.
Descripción:
ATTENUATOR: BNC 50DB 8GHZ 2W 50O
Guía del usuario
Frequency Range 0 Hz ~ 8 GHz
Series -
Power (Watts) 2W
Attenuation Value 50dB
Package / Case BNC In-Line Module
Mfr Radiall USA, Inc.
Package Bulk
Impedance 50 Ohms