R414715000
Radiall USA, Inc.
Producto No:
R414715000
Fabricante:
Radiall USA, Inc.
Descripción:
ATTENUATOR: N 15DB 12.4GHZ 2W 50
Guía del usuario
Frequency Range 0 Hz ~ 12.4 GHz
Series -
Power (Watts) 2W
Attenuation Value 15dB
Package / Case N-Type In-Line Module
Mfr Radiall USA, Inc.
Package Bulk
Impedance 50 Ohms