Hogar / AC Fans / R4E250-AB01-25
minImg
R4E250-AB01-25
ebm-papst Inc.
Producto No:
R4E250-AB01-25
Fabricante:
ebm-papst Inc.
Descripción:
FAN IMP MTRZD 250X99MM 230VAC
En stock : 18
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Air Flow 560.0 CFM (15.68m³/min)
Noise 60.0dB(A)
Ingress Protection IP44
Current Rating (Amps) -
Fan Type Motorized Impellers
Voltage - Rated 230VAC
Product Status Active
Voltage Range -
RPM -
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features -
Width 99.00mm
Operating Temperature -
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Approval Agency -
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Round - 250mm Dia
Weight 5 lbs (2.3 kg)
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade Steel
Series R4E250
Power (Watts) 85.0W