RACF164DFT11K0
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
RACF164DFT11K0
Descripción:
RES ARRAY 4 RES 11K OHM 1206
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications Automotive AEC-Q200
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±1%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Series RACF
Power Per Element 62.5mW