Hogar / Boxes / RB65P12C10G
minImg
RB65P12C10G
Serpac
Producto No:
RB65P12C10G
Fabricante:
Serpac
Descripción:
BOX PLAS GRAY 5.350"L X 3.540"W
En stock : 28
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Area (L x W) 18.9in² (122cm²)
Color Gray, Clear Cover/Door
Material Plastic, Polycarbonate
Size / Dimension 6.300" L x 4.720" W (160.02mm x 119.89mm)
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Weight -
Ratings IP67, NEMA 4
Design Cover Included
Thickness 0.120" (3.05mm)
Series RB
Container Type Box
Mfr Serpac
Features -
Height 2.180" (55.37mm)