Hogar / Boxes / RB85P12C10G
minImg
RB85P12C10G
Serpac
Producto No:
RB85P12C10G
Fabricante:
Serpac
Descripción:
BOX PLASTIC GRAY/CLR
Guía del usuario
Area (L x W) 37.1in² (239cm²)
Color Gray, Clear Cover/Door
Material Plastic, Polycarbonate
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Weight -
Ratings IP67, NEMA 4
Design Cover Included
Thickness 0.120" (3.05mm)
Series RB
Shipping Info -
Container Type Box
Mfr Serpac
Features -
Height 2.180" (55.37mm)