RC0603FR-07124KL
YAGEO
Producto No:
RC0603FR-07124KL
Fabricante:
YAGEO
Paquete:
0603
Descripción:
RES 124K OHM 1% 1/10W 0603
En stock : 1205639
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Resistance 124 kOhms
Series RC_L
Power (Watts) 0.1W, 1/10W