RC14JT24K0
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
RC14JT24K0
Descripción:
RES 24K OHM 5% 1/4W AXIAL
En stock : 6284
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Carbon Composition
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 24 kOhms
Series RC
Power (Watts) 0.25W, 1/4W