RC14KT33R0
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
RC14KT33R0
Descripción:
RES 33 OHM 10% 1/4W AXIAL
En stock : 9953
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Carbon Composition
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 33 Ohms
Series RC
Power (Watts) 0.25W, 1/4W