RCC040210M0FKED
Vishay Dale
Producto No:
RCC040210M0FKED
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
0402
Descripción:
RCC0402 100 10M 1% ET7 E3
En stock : 109732
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings AEC-Q200
Resistance 10 MOhms
Series RCC e3
Power (Watts) 0.125W, 1/8W