RCC1206499RFKEA
Vishay Dale
Producto No:
RCC1206499RFKEA
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
1206
Descripción:
RCC1206 100 499R 1% ET1 E3
En stock : 13098
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 499 Ohms
Series RCC e3
Power (Watts) 0.5W, 1/2W