RCS0805510KFKEA
Vishay Dale
Producto No:
RCS0805510KFKEA
Descripción:
RES SMD 510K OHM 1% 1/2W 0805
En stock : 2359
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 510 kOhms
Series RCS e3
Power (Watts) 0.5W, 1/2W