RCWE0612R340FKEA
Vishay Dale
Producto No:
RCWE0612R340FKEA
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
0612
Descripción:
RES 0.34 OHM 1% 1W 0612
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0612
Ratings AEC-Q200
Resistance 340 mOhms
Series RCWE
Power (Watts) 1W